עו"ד אלביר מני

עורך דין אלביר מני יליד שנת 1969, תושב נצרת.

לאחר סיום לימודי התיכון בבית ספר "סמינר סנט גוזף" בנצרת, במגמה ריאלית, למד משפטים באוניברסיטה העברית בירושלים.Albir

בשנת 1992 קיבל תואר בוגר במשפטים מהאוניברסיטה העברית בירושלים, ולאחר סיום ההתמחות, נתקבל כחבר בלשכת עורכי הדין בשנת 1993.

תחילה עבד כשכיר ולאחר מכן כעצמאי בשותפות יחד עם אחיו, עו"ד בשיר מני, שגם הוא חבר בלשכת עורכי הדין משנת 1996.

בשנת 1998 התחתן עם "יסמין כתילי – מני", גם עורכת דין, אשר מזה מספר שנים משמשת כתובעת משטרתית, ויחד הם מגדלים ארבעה ילדים.

עורך דין אלביר מני עסק והתמחה במהלך השנים בעיקר במשפט הפלילי, לרבות ייצוג חשודים החל משלבי החקירה ו/או המעצר הראשונים ו/או במסגרת הליכי השימוע, וכמובן בהליכים בפני בית המשפט, במעצרי ימים לצרכי חקירה ו/או במעצר עד תום ההליכים וכמובן בייצוג נאשמים ו/או קורבנות עבירה לאחר הגשת כתב אישום בבית משפט.

לציין כי עו"ד אלביר מני גם מילא תפקידים מעין שיפוטיים; כדוגמת דיין בבית הדין הארצי של לשכת עורכי הדין, ובמסגרת זו גם זכה לדון ולשפוט עורכי דין בערעורים שהוגשו על פסיקתו של בית הדין המשמעתי המחוזי. כן שימש עו"ד אלביר מני גם כבורר במוסד הבוררות של התאחדות הכדורגל, ובמסגרת זו גם דן והכריע בסכסוכים שונים בין שחקנים ומאמני כדורגל לבין הקבוצות השונות.

עו"ד אלביר מני ייצג במהלך השנים מגוון רב של לקוחות במגוון רב של עבירות, הן אנשי ציבור, הן אנשי דת, הן עובדי מדינה, והן נאשמים המוגדרים על ידי המשטרה כ: "יעדים" ו/או "ארגוני פשיעה" ו/או "משפחות פשע".